Великосамбірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"

«Моя соборна, суверенна… молюсь за тебе Україно»

Такими словами розпочалась музично-літературна година, присвячена Дню Соборності та свободи України у Великосамбірському НВК, що підготували працівники сільської та шкільної бібліотек разом з працівниками будинку культури. Присутні були ознайомлені книжковою виставкою «Нині свято нашого народу, свято України, її роду».

«Крути – сумна, але славетна сторінка нашого літопису»

За вікном стогонить морозний вітер, а в залі лунає скорботна мелодія. На мультимедійній дошці – презентація матеріалів про подію минулих літ – жахливий і нерівний бій під Крутами. Саме з цієї нагоди зібрались 29 січня в актовому залі учні та вчителі, працівники будинку культури, сільської та шкільної бібліотек.

«А біль Афгану не змовкає…»

З нагоди 25-ї річниці виведення військ з Афганістану в НВК був проведений захід. На ньому були присутні сільський голова , працівники будинку культури, воїн-інтернаціоналіст Шевченко М.В. Перед учнями виступив сільський голова Мазій Г.С. та воїн-афганець Шевченко М.В., які ще раз згадали страшні роки чужої війни та юнаків, які не повернулися додому. Під час заходу було показано презентацію про Афганістан, учні виконали пісні, читали вірші про біль Афганістану, який відлунює і до сьогодні.

На крилах любові

14 лютого під гаслом «Лише те кохання справжнє, яке прагне прекрасного, не завдаючи образ » пройшов вечір до Дня закоханих. Перемогу здобули наймолодші учасники 8-го класу Прокопенко Ірина та Курінський Вадим.

«Ой прийшла зима»

30 грудня пройшов новорічний ранок  для учнів 1-6 класів. Під час свята учні завітали  у Країну казок, де самі стали чарівниками, казковими героями, добрими феями. На святі було багато сміху, пісень і танців, які залишили в серцях дітей задоволення і радість.